Poliüretan Sprey Köpük Hayvan Çiftlikleri İzolasyonu
Poliüretan Sprey Köpük Hayvan Çiftlikleri İzolasyonu

Poliüretan Sprey Köpük Hayvan Çiftlikleri İzolasyonu
Poliüretan Sprey Köpük Hayvan Çiftlikleri İzolasyonu

Poliüretan Sprey Hayvan Çiftlikleri İzolasyonu

Uygun seviyede sıcaklık, nem ve hava sirkülasyonu olması gereken bu çiftlikler gibi hayvan barınma ve besleme alanlarının, istenilen ortam şartlarına kavuşması hayvan çiftlikleri izolasyonu ile mümkündür. Poliüretan sprey ile yaptıracağınız hayvan çiftlikleri izolasyonlarında da, sprey poliüretan köpük tek parça uygulanır. Poliüretan sprey’ in bu özelliği sayesinde ısı köprüleri oluşmaz, en nitelikli ve en uygun yalıtımı sizlere sağlar.

Isı ve nem yalıtımında poliüretan köpük uygulamasını tercih eden hayvansal barınak, büyük baş, küçük baş ahırlar ve tavuk kümeslerinin sahipleri ile yaptığımız düzenli görüşmeler sonucunda verimliliğin arttığı ve ısıtma giderlerin düştüğünü her konuşmamızda bize iletmişlerdir. Verimliliği arttıran en önemli husus şüphesiz sprey poliüretan köpük ısı yalıtım uygulamasıdır.  Hayvanlar vücut ısılarına uygun bir ortamda yaşamlarına devam etmeleri gerekir, kışın soğuk havalardan dolayı üşüyen yazın sıcakta terleyen hayvanların verimleri doğal olarak düşüş olabilmektedir. İçerideki ısıyı korumak ve dış şartlardan etkilenmemek sadece iyi bir ısı yalıtımı uygulaması ile mümkün olur.

Poliüretan köpük uygulaması uygulandığı alan fark etmeksizin her türlü yüzeye %100 aderans ile yapışır ve bir daha kendini bırakmaz. Poliüretan köpük uygulaması çiftliklerin ve barınakların atermit, sac, trapez çatılarının altında ters tavan yüzeylerine uygulanır.

Poliüretan Sprey Hayvan Çiftlikleri İzolasyonu Uygulama Alanları

  • Tavuk – Piliç besi çiftlikleri
  • Mandıralar
  • Kapalı balık üretim çiftlikleri
  • Büyükbaş hayvan çiftlikleri
  • Haralar
  • Arı kovanları vb.

Fiyat teklifi almak soru ve görüşlerinizi belirtmek için biizmle iletişime geçin.
Bizi sosyal medyada takip etmek için buraya tıklayınız.